Rolf Benz

Rádi byste poseděli společně s rodinou a přáteli na jedné velké sedací soupravě? Nebo naopak potřebujete malou rozkládací pohovku, na které se zároveň pohodlně vyspíte? Německá značka Rolf Benz splní všechny Vaše požadavky a potřeby. V jejich sortimentu naleznete sedačky s patentovanými skrytými funkcemi, jídelní stoly i židle, křesla, konferenční stolky, koberce a dokonce i kabelky. V nabídce mají širokou škálu barev, tvarů i materiálů té nejvyšší kvality.

Kompletní přehled sortimentu naleznete na https://www.rolf-benz.com/en_OC/

Ruf Betten

Ruf Betten je německá značka, kterou vystihuje pohodlí, funkčnost, kvalita i design tkaniny. Každý z nás potřebuje pohodlný, zdravý a kvalitní spánek. Ruf Betten ale nabízí víc, než to. Jakékoliv jejich lůžko se stane Vašimi osobními lázněmi pro duši i tělo. A buďme upřímní, není úžasné zakončit náročný den relaxací a odpočinkem, který si opravdu zasloužíte? Hledáte jednoduchou designovou postel či kontinentální (BOX SPRING) lůžko? Vybírat můžete ze spousty druhů postelí, matrací i roštů dle svého vkusu a potřeb.

Více informací na https://ruf-betten.de/en/beds/upholstered-beds/

Point

Zahrada či terasa je pro mnohé klidná oáza, kde tráví svůj volný čas s knihou, přáteli či rodinou. Nábytek, který zde zvolíte, se stane nedílnou součástí Vašeho bydlení, a proto bychom Vám rádi představili značku Point. Společnost klade důraz na kvalitní řemeslné zpracování již od roku 1920, kdy byla společnost založena. Point tvoří venkovní nábytek z umělých vláken, odolného teakového dřeva nebo hliníku. Zvolit si můžete z pestré škály barev jak samotného nábytku, tak i čalounu. Rádi byste zahradní křeslo, židli, pohovku či stolek? Máte zájem o závěsné houpací křeslo nebo byste raději zahradní postel?

V tom případě nám neváhejte napsat či navštivte stránky: https://point1920.com/en/

MIDJ

MidJ je italská značka, která vyniká svou originalitou, kvalitou i nízkou cenou. Jejich tajemství spočívá ve spojení řemesla, kreativity a přidané hodnoty ke každému kusu nábytku. Na trhu se jejich výrobky objevují již od roku 1987. V sortimentu naleznete pestrý výběr jídelních židlí a stolů, konferenčních stolků, lehátek, barových židlí, polic i svítidel. Vybrat si můžete čalounění, materiál podnoží, ale i stolní desky z mnoha kategorií, včetně moderní keramiky na http://www.midj.com/

Giulio Marelli

Giulio Marelli je italská firma specializující se na sedací nábytek. Zařizují různé prostory; od renovace kaváren, hotelů, restaurací, přes velké veřejné prostory, jako jsou muzea, knihovny a výstavní centra až po rezidenční budovy . Jejich sortiment je široký, stejně jako jejich škála barev a materiálů. Vybrat si můžete z klasických i luxusních pohovek; záleží jen na Vás.

Všechny druhy sedacích souprav a židlí naleznete zde: http://www.giuliomarelli.com/

Tonon

Tonon je Italská značka, která je na trhu již od roku 1926. Hledáte-li jídelní židle i stoly, konferenční stolky, křesla a zahradní nábytek, jste tu správně. Tonon je synonymem designu a kvality. Naleznete zde ale především dokonalou ergonomii, pohodlí, široký výběr materiálů, přesnost a jednoduchost.

Jednotlivé výrobky si můžete prohlédnout zde: https://tononitalia.com/en/

Vibieffe

Vibieffe je světově uznávaná značka, která vyrábí sedací soupravy, křesla a postele v oblasti italského Milána, centra italského nábytkářství. Výrobě tohoto pohodlného, estetického a praktického nábytku se Vibieffe věnuje již od roku 1967. Komfort a design je právě to, čím je tato značka jedinečná. Soustředí se na detail i celek, je inovativní, kreativní, stylová i exkluzivní.
Nevěříte?

Podívejte se sami: https://www.vibieffe.com/