ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Krásný, moderní nábytek, ale nedokážu si vybrat z katalogu?

Naše interiérové studio Inpro Design s.r.o. pro Vás vyrábí a dodává Vám kompletní vybavení pro Váš dům či byt. Nejenom, že zastupujeme renomované evropské značky, ale také pro Vás vyrábíme nábytek na zakázku.


Spolupracujeme s dobrými řemeslníky, a díky tomu pro Vás vytváříme dveře, obklady, televizní sestavy, vestavěné skříně, šatny, dětské pokoje, komody, jídelní i konferenční stoly, knihovny, kuchyňské linky a mnoho dalšího, dle vašich individuálních potřeb.


Základem skvělého kusu atypického nábytku je kvalitní kování značek BLUM, HETTICH, HAFELE, apod.


Použitým materiálům se meze nekladou. Na zakázku vytvoříme lakované povrchy s vícevrstvým broušeným vysokým leskem, lakovaná skla na zadních kuchyňských deskách, pracovní desky z masivního dřeva či skla, skleněné čelní plochy skříněk a mnoho dalšího. Úchytky můžete vybírat ze široké škály z nabídky předních evropských výrobců. Specialistou je „bezúchytkově“ řešený nábytek s moderními liniemi.


Pokud chcete vyrobit atypický kus nábytku, zastavte se za námi na našem studiu nebo zašlete podrobnosti na náš email (kontakt naleznete zde). Osobní schůzka je vždy lepší pro obě strany. Vy nám povíte Vaše požadavky a my budeme mít jasnější představu o tom, co potřebujete. Rádi Vám pomůžeme ucelit Vaši představu, ukážeme Vám katalogy i vzorky materiálů. Následně pro Vás vytvoříme cenovou nabídku na míru. Po dohodě s Vámi nábytek vyrobíme, dopravíme a namontujeme.


Těšíme se na brzkou spolupráci.